NEMUNO NAMAI

Ant Nemuno Kranto

Išskirtinėje Kauno miesto vietoje, ant Nemuno kranto, Žemųjų Šančių mikrorajone vystomas dviejų prabangių daugiabučių projektas. Prestižinė Kauno vieta iš kurios atsiveria nepakartojamas vaizdas į Nemuno vingius bei Napoleono kalną padeda sukurti gamtos apsupties pojūtį, o itin gera namų lokacija padaro vietą nepakeičiamai praktiška, nes miesto centras vos už 4,5 km. Viešojo transporto stotelės ir puikiai išvystyta infrastruktūra, suteikia galimybę pasiekti bet kurią miesto vietą patogiai ir greitai. Vos kelių žingsnių nuo projekto atstumu įrengtas Nemuno paplūdimys su tinklinio aikštele bei dviračių taku, kuris driekiasi iki pat miesto rotušės, puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ar ramiems pasivaikščiojimams. 

Išskirtinė lokacija - prie nemuno kranto

Vieta

Išskirtinė vieta prie Nemuno. Ergonomiškai ir itin gerai išnaudojant erdvę išplanuoti butai.

Kokybė

Aukščiausios kokybės medžiagos ir darbų atlikimas. Viename iš namų suprojektuoti privatūs sandėliukai dar patogesniam daiktų saugojimui.

Energetika

Namų kieme suprojektuotos parkavimo vietos su stogine ir galimybe įsirengti automobilių įkrovimo stoteles.

Naujai tiesiamas kelias

Netolimoje ateityje suplanuotas naujo kelio tiesimas, kuris drieksis iki projekto prieigų tik dar labiau palengvins susisiekimą, o itin aktyviai vystomas Šančių rajonas suteikia platų parduotuvių ir įvairių kitų paslaugų centrų pasirinkimą. Visai netoliese yra kelios mokyklos ir vaikų darželiai.

Nemuno Namai

Išskirtiniai Nemuno Namų butai leis jums mėgautis prabanga ir užtikrins aukščiausios kokybės standartus. Kiekvienas butas buvo planuotas norint suteikti jums didžiausią įmanomą komfortą, todėl buvo atsižvelgta į visas smulkiausias detales.